RUKAHORE_SHOP_BANNER

Moja Reč hlásí video k šest let starému mixtapu. Důvodem je absolventská práce

Dříve avizovaný dvojklip "Hrdinovia/Vstaň a ži" zhasnul dříve, než se vůbec stačil podívat na svět, ale z nejlepší současné slovenské rapové kapely se stává specialista na překvapivé vizuály i tak. Nebo jste snad čekali, že by si Bengerer spol. vybrali z "Dobrých chlapců 3" ke zfilmování zrovna Nočný let" a že se jejich obrazová sbírka může rozrůst o video natočené k 6 let starému a ještě na Neighbor Beats vydanému mixtapu "Dobrí chlapci Vol. 1"?

V případě výběru songu "Pinky a Brain" v tom ovšem jsou autoři "Dual Shocku" nevinně: "Oslovili nas chlapci z Filmové akademie Miroslava Ondríčka v Písku s napadom na klip na "Pinky a Brain. Spravit to chceli v ramci absolventskej prace, prislo nam to trochu kontraproduktivne, kedze sa jedna o storocnu skladbu, ale kluci mali plan, scenar a vsetko pripravene, tak sme suhlasili. Klip sa nam paci, ti chlapci v nom nie sme my, ale celkovo to presne zachytava to, co sme mali v gebuliach pri pisani toho infantilneho naslapaneho textu, toto je zivot, s chalanmi planujeme spoluracovat dalej," vysvětlila pozadí nečekaného videa trojice z Handlové.
 
Laboratorní hlodavci uvažovali globálněji než Jerry, jenž se staral maximálně o to, jak vyzrát na Toma - dennodenně se totiž snažili získat nadvládu nad světem. Jak si rýmující dvojice "Rudla" a "Koumák", jenž "se učí od Homera" jeho "favourite emcees z něj vyklonovali top flowera", v animovaném projektu Matěje Hajaše získala vás?

Už jste četli?

S Delikem jsme udělali asi 22 nových věcí, prozrazuje Jozef Engerer

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná