Mc Eddy - Politicky nekorektní ft. AssGuard (prod. Anno Domini Beats)

Proč má většina mladých emcees problém prorazit a vysloužit si zajímavá čísla sledovanosti či alespon trochu nabitý koncertní kalendář? Pokud už nezní jako někdo, vždy jim něco chybí - ať už hlas, originalita a správné uchopení témat, nebo zajímavé beaty, které bývají ohledně chuti poslechnout tu či onu věc vážně zásadní.
 
Mc Eddy "zásobuje svůj blok" již nějaký ten čtvrtek a pokud by se mu ještě podařilo zaťukat na brány takzvané první ligy, bylo by to stejně velké překvapení, jako kdyby se stal tenista Lukáš Rosol prvním mužem žebříčku ATP. A může za to i jeho nízké sebevědomí, s nímž autorovi tohoto článku svou skladbu představoval. Viz slova "netuším, zda ti nevykrvácej uši."
 
Singl "Politicky nekorektní" (ft. AssGuard), ve kterém nám člen 2elementS připomíná o něco méně rozzlobenějšího eLKu, předznamenává album "Spoušť", v souvislosti s nímž autoři avizují, že se na rozdíl od většiny dnešních interpretů nebudou bát říznout do politiky a aktulního dění. Bbarak.cz podobné plány schvaluje. Jen by doporučil o něco méně sterilní podklady a vyhnout se vyloženým berličkám typu "Takže celkem vzato, je tu Unie a NATO".

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná