Marpo - Náš Hood

Premiéra Marpova videa Náš hood proběhla týden zpátky, video lítá internetem a sklidilo 80 tisíc views na youtube za 5 dnů. O produkci vizuálu se postarali LIP Production a Marpa při Pražském natáčení podpořil jeho Trouble Gang, tudíž můžete ve videu vidět jeho fanoušky, se kterými si vzájemně kryje záda, jak říká i v textu.

V začátku klipu příchází postupný nástup policistů i Trouble Gangu na „místo dění“, kde nejdříve rozbijí starou Fordku a následně se pustí do bitky s policejními složkami. Jak sám Marpo v textu zpívá „Měl bys chápat, že nejsi v Čechách, Florida je to místo kde to vzniká“, nemohu se ani já ubránit pocitu, že tento druh násilné „zábavy“ je lokálnímu divákovi/posluchači dost vzdálen a vymyká se denní realitě všech zůčastněných. Co nelze upřít, je energie sršící z Marpova projevu a davu který jej doprovází, skvěle zachycena kamerou Martina Štemberu a Martina Hausnera.


Marpo svůj křest alba plánuje na 23.10. v Pražském SaSaZu, více informací najdete na jeho oficiálních stránkách či Facebooku.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná