Marpo - Kruh feat. Lenny

Marpo avizuje svou novou desku další singlem, v pořadí již třetím. Na skladbu „Kruh“ si přizval zpěvačku Lenny, která na svůj talent již poukázala ve spojení s Paulie Garandem. Album „Dead Man Walking“ již klepe na dveře, stejně jako se kvapem blíží velký koncert v O2 Aréně. Čekají nás zřejmě velké věci, posunutí hranic v uzavřeném rybníce a možná i vřele přijatý materiál, který má velkou posluchačskou základnu již před svým vydáním.

Také v tomto případě vsadil Marpo na svůj um za bicími a pomohl ke zrodu zvuku, který zatím u nás nemá obdoby. Jistý signál, že chce vsadit na novou kartu a posunout svou tvorbu zase na vyšší level. Zvuk můžeme řadit na velice dobrou úroveň, známosti a peníze stály za to, aby si finál zasloužil uznání.

Marpo v roce 2013 vzkřísil svou kariéru a dokázal tak mnohým, že nad ním není třeba ještě lámat hůl. Posílen posměšky a opovrhováním okolí vystavěl velmi silnou značku Troublegang, která si ukrojila velký koláč pozornosti v tuzemském rapovém hudebním průmyslu. Jak se uchytí i nový dlouhohrající materiál zjistíme až za pár měsíců, až bude celý venku. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná