Marpo ft. Hard Target - S náma x Proti nám

Do roka a do dne, se Marpo z popela nezvedne, ale vydá novou desku. Český Fénix opět rozpálí chladná pódia a přehrávače tuzemských konzumentů rapu. Tento slogan mohl použít již 30. září při vydávání alba „R!OT“, ale kdo to mohl vědět, že způsobí takovej boom mezi fanoušky v Čechách. I když možná sám autor měl moc dobře spočítané, že jedna a jedna jsou prostě dvě.

Přesně rok po poslední desce Marpo posluchačům nabídne novou dlouhohrajku, která zmapuje jeho dosavadní diskografii. „Best Of Album“ bude obsahovat z předešlých titulů vždy tři hitovky, které si nejeden fanoušek učil nazpaměť. Mapo je deset let na scéně, tak proč to neoslavit. Loňského roku zboural Lucernu, nyní si na paškál vzal SaSazu, a to konkrétně 23. října. A bude se jednat asi o hustopekelnej mejdan, neboť stage dostal na starosti designer Martin Hruška. Kdo? No přeci maník, který navrhoval letos největší stage pražského Majálesu, nebo taky stage v O2 Aréně při show k výročí 20 let Chinaski. Cíl? Vyprodat a zbourat!

V rámci klasického marketingového tahu je potřeba o věcech v pohybu nejenom mluvit, ale i konat, a proto nám Marpo nabízí nový track nesoucí název „S náma x Proti nám. Jako hosta si zde pozval osvědčenou záruku spolupráce, která funguje již nejeden pátek. Je jím jeho kolega s Trouble Gangu Hard Target.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná