RUKAHORE_SHOP_BANNER

Majself - Cudzinec (prod. Grizzly)


Dvojice Majself a Grizzly nám vloni představila svůj spoločný projekt Eden. Šlo o velice kvalitní album, kde propojení novějších trendů ve zvuku s klasickým obsahem funguje na výbornou. Majself ukázal, že má velikou variabilitu témat a kvalitní způsob jejich prezentace. Grizzly si zase ukořistil svou pozornost jako producent a letos jsme jej mohli vidět již v spolupráci s DMS a Aless.


Dnes vám přinášíme horkou novinku z produkce této dvojice, která ohlašuje nové album Neptun. Planetární terminologie a vesmírní výlety do vnitřních pocitů sama sebe nejsou této dvojici vůbec cizí. Již v rámci Edenu se objevila úspěšná skladba Interstellar.

Dnešní "Cudzinec" je ještě více položen do abstraktní roviny, kde se Majself setkává se svým vesmírním alter egem. Většina klipu se točila v prostorách planetária ve slovenském Hurbanově, zbytek v krásné přírodě Súlovských skál. O zajímavý vizuál se postaralo Moovi. Kvalita snímku je na velice slušné úrovni, stejně tak skladba samotná. Majself s Grizzlym jasně profilují svůj styl a atmosféra funguje na výbornou. První skladba alba, na kterém se objeví třeba Separ, Paulie Garand, Kali, Plexo nebo Boy Wonder nechává fanoušky ve velkém očekávání a všechny kritiky v pozoru.
 

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná