Majk Spirit představil třetí video na beat, který se nehodil Indymu ani Dramatikz

Na scéně patří "nový človek" Majk Spirit k těm, kteří si snad nejvíckrát změnili pseudonym. Jestli za to může četba ezoteriky, historie nebo duchovních a motivačních knih, nevíme, ale z kapely, jež se formovala na petržalské škole sídlící na ulici Hálova 16, to dotáhl nejdál - dál než Otecko, jenž byl dle svých slov "nejpřísnější ve hře" a dál než Grimaso, jenž už stačil na jednom ze svých dvou alb spolupracovat i s Evidencem.

Když je nějaká deska úspěšná, nebo se o ní mluví minimálně tak jako o té Dilemově, nálet klipů je pouhou otázkou času. Po "Good Vibration" a holdu žánru, jemuž se v posledních deseti letech věnuje ("Hip hop"), muselo dříve či později dojít i na rádii vítaný a hlavně hraný "Sen", v jehož video verzi si dostal příležitost zahrát například jeho kolega Abe.
 
"Beat "Sen" je starej už asi 3 roky. Měl ho mít ještě Indy na KMBL a před tím někdo na "Mount Emerest", myslím že Dramatikz, ale až teď asi byla ta správná doba. Majk je super člověk, pozitivní, férovej a to je základ. Když člověk dělá s dobrejma lidma, kteří si sednou hudebně i názorově, tak nemůže vzniknout špatná věc. “Sen“ si vybral asi měsíc před dokončením jeho desky. Dělal jsem si „ pořádek“ v bubnech a našel jsem tuhle věc a řekl jsem si, že tam slyším právě jeho. Když mi poslal zpět nahranou verzi, bylo hned jasný, že to bude velký.  No a když Eric nahrál refrén, tak to jen dvakrát podtrhnul," okomentoval vznik songu v rozhovoru pro bbr.cz její producent Emeres.
 
Jen jedna poznámka - je potřeba všude tlačit to anglické slovo, která začíná na "s", končí na "g" a jehož význam ještě nedávo nevěděl vůbec nikdo, natož aby ho používal?

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná