MAAT - Ze Tmy ft. Henny

Poslední počin od MAAT se jmenoval "37EP" a zahrnoval věci vzniklé v loňské roce. Již více než půl roku pak Fosco Alma a L.D. připravují nové album, které se bude jmenovat "Ze tmy" a PVP Label ho plánuje odhalit 12. září. 
 
První (video) singl je eponymní a "pohyblivé obrázky" se sbíraly jak v Kutné hoře, tak na letišti v Milovicích nebo v hradeckém Festivalparku, což je jak známo domov Hip Hop Kempu. Za podkladem stojí Fosco Alma, který track oživil kytaristou a producentem Oliverem Torrem a hostem v refrénu zase Henny z punkové kapely Criminal Collection.
 
"Chtěli jsme, aby celý videoklip byl jedna velká metafora na útěk od naší minulosti, symbolizující velkou tlustou čáru za vším, co jsme kdy udělali. Jsme rádi, že nám pan Stanislav Matějovský kývnul na natáčení s bílým Camarem ZL1, které dokonale ve videoklipu vystihuje novou sílu a energii, kterou jsme za poslední dobu načerpali. Přeci jen 600 koní pod americkou kapotou je vážně maso! Další symbolika auta je to, že je unikátní, protože v česku je pouze jediné v bílé barvě, stejně tak i MAAT je unikát," vzkázala sebevědomá východočeská kapela.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná