MAAT ft. Viktor Sheen, Sharlota, Ezy, Ben Cristovao - Já a Ty 2

Dilna Blakkwood již před měsícem avizovala, že se kluci z MAAT rozhodli nahrát druhý díl tracku „Já a Ty“, který podpoří i další hosté na mikrofonu. Celý počin avizoval trailer a my již nyní víme, že se tematicky navazuje na první videosingl, který sklidil u posluchačů úspěch.

První díl se natáčel na věhlasném Brněnském okruhu během průběhu příprav na závody.  Produkci volného pokračování už neobstaral tuzemský mág DJ Wich, ale vzal si ji na svá bedra sám Fosco Alma. Se scénářem pomáhal Lucas Blakk a za kameru se postavil Fieba. Co nabízí nový vizuál navíc? Kromě aut značky Chevrolet Camaro ZL1, Ford Mustang Shelby GT500, Ferrari F430 Spyder Pininfarina, BMW f10 535, BMW e90 M3 nebo legendu BMW e36 M3 také hosty jako Viktor Sheen, Sharlota, Ezy a Ben Cristovao.

"Produkce tracku i videoklipu mě fakt bavila a myslím, že sme si to všichni užili. Když se zrovna nenatáčelo, tak sme blbli s autama. No každopádně bych chtěl za celej Blakkwood poděkovat všem co se na videoklipu podíleli přímo i nepřímo. Speciální poděkování posíláme Rashidovi, který nás zachránil v jedné kritické chvíli - díky! Takže já doufám, že si videoklip i track užijete, protože podle nás to je mrda! Jo a už teď připravujeme Já a Ty 3,“ prozrazuje Fosco Alma.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná