RUKAHORE_SHOP_BANNER

Lupe Fiasco - Remission ft. Jennifer Hudson & Common

Do mainstreamové sféry pronikne z hiphopového žánru každý rok mnoho skladeb, ale málokterý z nich zůstane v podvědomí širší veřejnosti. Lepší pozici v tomto ohledu mají projekty, které se zabývají aktuálním společenským tématem - například volbami nebo politickou situací v konkrétní zemi. Lupe Fiasco vydal v první polovině letošního roku skladbu "Mission", ve které hovoří o boji proti rakovině. S podobným poselstvím přichází i v nové písni s názvem "Remission".

Skladba "Remission" je v podstatě rozšířenou verzí původní pecky "Mission", jíž ve videoklipu níže obohatili svojí přítomností i Common a zpěvačka Jennifer Hudson. Celá věc vznikla pro benefiční pořad "Stand Up for Cancer", který se vysílá dnes a kde Lupe společně s výše zmíněnými hosty skladbu "Remission" předvede v živém vysílání.

Pokud si od výsledku slibujete mrazivé, dechberoucí memento, budete zřejmě překvapeni. Skladba je zahalena do odhodlané a optimistické nálady a maximálně tak koresponduje se záměrem akce "Stand Up for Cancer".  

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná