Lords Of The Underground ft. Redman – Hit U Like A Drug (prod. Marley Marl)

Znám lidi, kteří se dodnes k Lords of the Undeground vrací a jejich devadesátkové věci považují za poklad, který jejich sluch dodnes (alespoň čas od času) potřebuje. Na druhou stranu znám i ty, kteří jimi opovrhují a po prvních tónech z Newarku obrací oči v sloup se slovy typu "vrať se do hrobu".
 
Rád bych věřil, že se vás podobné předsudky ohledně věčného boje "babiček" s "progresem" netýkají a že zkrátka jen hledáte hudbu, jež vás osloví. Mr. Funke, DoItAll a Dj Lord Jazz se aktuálně uchází o pozornost kompilačním EP o sedmi tracích s názvem "Lotug 20: The 20th Anniversay Collection, vol. 1".
 
Ku příležitosti jejich jubilea ho dal dohromady newyorský veterán Dj Marley Marl, který jim podal pomocnou ruku už na startu jejich kariéry a tím, že s nimi spolupracuje i v současnosti,jen dokazuje, že pevné vazby nerezaví a pokud kruh jednou otevřel, beztak ho také uzavře. Mezi hosty najdete nám neznámou dvojici Hannah Luce a Bump Pro, s tím, že tahákem se zdá být bestie Redman v singlovce "Hit U Like a Drug".
 

Download

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná