RUKAHORE_SHOP_BANNER

Looptroop Rockers - The Machine

Švédské stálice. Absolutní nezávislost a odpor ke konvencím ode dne 1. I to jsou slova vystihující formaci, která září na evropské scéně bezmála 15 let. Představují svoje nové album a ze studeného Švédska se hlásí o slovo s novým videem ke skladbě The Machine.

U Looptroop bylo vždycky cítit lásku k ulici a odpor k režimům jakéhokoliv druhu. Ve stejném duchu se nese i horká novinka The Machine, kde přirovnávají součastnou společnost ke stroji bez emocií. Experimentů se rozhodně nebojí a minimalistický, téměř tribal beat skvěle doplňuje na první poslech línou, avšak technicky našlapanou flow obou emcees. Promoe a jeho zpěv je neodmyslitelnou součástí a dotváří atmosféru, která je stejně studená jako domovina autorů. Otázné však je kam zmizela pověstná dredatá brada?


I toto album se představí 23. února v živém podání v Praze, kde si Looptroop udělali zastávku v rámci své evropské tour. To, že jde o akci, na které by si neměl chybět, potvrzuje i fakt, že víc než polovina lístků již byla prodána. Víc detailů kontroluj na oficiálních stránkách akce.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná