Little Simz & BadBadNotGood - Our Conversations

 
Hudby, za kterou vděčíme na konci každého roku kompilaci 20 Before 16, jíž vydává oblíbená značka energetického nápoje Red Bull, není málo. Právě na tomto disku se každý rok sejde několik interpretů napříč žánry a to v netradičních spolupracích. Příkladem může být kombinace TOKiMONSTA & Anderson .Paak.
 
Dvacátou a zároveň poslední zveřejněnou skladbou z letošního vydání je spolupráce britské Little Simz s torontským triem hudebníků BADBADNOTGOOD ve skladbě "Our Conversations". Píseň s výbornou akustickou atmosférou a textem aka "jak jinak než o vztazích" můžete zdarma stahovat na stránkách nápoje Red Bull.
 
Britská zpěvačka, herečka a rapperka Little Simz začala v roce 2010 a vydáváním mixtapů, přičemž za tu dobu se vypracovala mezi nemnoho britských tváří, jež vyhledávají i zámořská hiphopová média. Letos v září vydala pod svým nezávislým labelem AGE: 101 Music album "A Curious Tale of Trials + Persons". BADBADNOTGOOD je trojice kanadských hudebníků, kteří prosluli spoluprací například se členy někdejší sestavy Odd Future nebo Ghostfacem Killah, s nímž natočili výbornou desku "Sour Soul".
 
Připomínáme, že representantka britského female rapu dorazí do pražského Chapeau Rouge 23. ledna
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná