Lepton - #FADED ft. Kayl, DBKL

Do mailu se nám denně valí tuny nového rapu. Fresh, old school, Češi, Slováci, Poláci, Amíci. Každý dělá to své, každý chce prostor. Avšak je jen málo skladeb, které se skutečně na náš web dostanou. Formaci kolem člověka jménem Lepton jsme doteď nevnímali. Do uší se nám však dostala skladba Faded. Že faded borců máme na scéně až moc? Souhlas! A souhlasí i Lepton a jeho parťáci DBKL a Kayl.

I přes zjevně mladý věk se trojice může pýšit nadhledem nad situací a slušnou zásobou hlášek. S rýmovým potenciálem je to trošku horší a hromada parazitních amerických slovíček snižuje potenciál, který tento vtipný diss má. To, že tato slova v hojných počtech používají právě zástanci faded stylu neznamená, že se autoři dissu nemůžou přes jejich úrověň přenést.
Nezmínit nelze beat od českého producenta Voodoo, který mile překvapil a představa jeho spolupráce s Azurit Kingdom vůbec nezní špatně.

Klip i přes nízké FPS funguje dobře. Kostýmy i prostředí pražské Sokolovny výborně doplňují nadnesenou atmosféru skladby a parodují dnešní trendy.
Lepton vydává taky své debutové EP Flight mode - detaily si můžete nastudovat v ramci jeho Fanpage.
Jestli je rap jako ten Leptonův to pravé, co dnešní scéna a posluchači potřebují, je těžké soudit. Ocenit však jde neotřelý nápad. Mladá krev si zaslouží prostor a nás už teď zajímá, kam se toto uskupení hne dále.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná