LD - OMG (prod. Heron)

O pár centimetrů níže před vámi leží veřejná poprava Blakkwood Records. Něco tak ukrutně neosobitého, jako je nejnovější video singl LDho s názvem "OMG", se totiž nerodí každý den a to platí pro všechny aspekty nabízeného, čili beat, téma, text i vizuál.
 
Člen MAAT nazval své aktuální sólo "Leader", což nám obzvláště po poslední singlovce přijde neskutečně přidrzlé, ale sebevědomí k rapu patří, takže žádný problém a budeme soudit až poté, co uslyšíme všech deset přítomných skladeb, které instrumentálně spáchali Heron, Leryk a Adytos. 
 
Za pozitivum považujeme skutečnost, že se vše obešlo bez jakéhokoliv hosta, což vidíme jako cestu. Mít výpomoc ve třinácti z patnácti záležitostí je možná sice dobrý marketingový tah, protože si vás poslechnou i fanoušci pozvaných, nicméně jako příznivec někoho, jehož desku si pořídíte, vás přeci zajímá jen on, ne? Tím spíš, že ve většině případů bývají hostující šestnáctky odbyté, neb emcees dávají 100 procent jen do svých vlastních tracků a u návštěv tak logicky na hřišti nenechávají všechno.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná