Layla to zkouší s českou produkcí a párem Lady Mel & Johnny Perfekto

R8B pro mě musí být i ve své nejmodernější podobě především autentické. Layla o sobě sice v minulosti dala vědět singlem "Nestrácaj dych", na němž se obklopila Majk Spiritem i Grimasem, ovšem jinak ji považuji za zjevení spadlé z čistého nebe a abychom ji neposuzovali jen podle rádiovek a sexy zařezaných legín, počkáme si na dlouhohrající materiál, platí?

Skladba "Všetko alebo nič" by se na něm o místo strachovat neměla: "Je to první dílko z mé spolupráce s Laylou, na jejímž albu, které by mělo vyjít do jara, se postarám o většinu skladeb. Klip si vzali pod křídla Lorinc Production a je to jejich debut," představil vizuál autor hudby Creame, jehož možná znáte z nedávno započatého seriálu "Beatmaking Session" s ElMurdem.
 
Ve videu se pohybují dvě známé osobnosti slovenského streetdance z HH fakulty - Johnny Perfekto, o němž jsem se prvně dozvěděl na sedm let starém DVD Kontrafaktu "Murdardo Mulano" a "slovenská Jennifer Lopez" Lady Mel, jež sice nezpivá a nemůže se s ní měřit ani ve velikosti zadnice, nicméně v tanci se ji směle vyrovná.
 
 
Už jste viděli?
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná