K.Zorro ft. Tesla's Ghost - Ghosts (prod. BAD COMPANY)

Občas když v redakci dostaneme notifikaci o novinkách, tak se cítíme jako když jsme zrovna našli jedinou ostrou jehlu, která se ztratila v kupě řezavých hřebíků.

Teď se tu z Anglie oběvil tenhle brutální singl s dobře rytmicky nastříhaným videoklipem, který určitě není nijak vizuálně převratný, ale na druhou stranu alespoň dodává na atmosféře a napomáhá nám domyslet si, že Tesla’s Ghost z Triple Darkness a K.Zorro mluví o temných koutech svého světa, o vypatlaných živých mrtvolách co putují po našem světě a sejí satanovo semeno, což je podle nich indoktrinace stáda.
 
 
Bad Company kolaboruje jako producent na celém novém albu od K.Zorro, které má název Deferred Gratification. Temné soulové instrumentálky a lyriky od K.Zorro rozkývou i ten nejztuhlejší vaz. Jeho beat na Ghosts je melancholicky thrillerově supernaturální a doplňuje se pěkně s flow obou raperů, kteří oba mají vlastní styl, originální hlas a skills s kterýma se můžou chlubit. Ještě o nich hodně uslyšíme, hlavně Tesla je už známý jako člen Triple Darkness nebo The Odd Couple s Ray Vendettou.
 
Fau

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná