RUKAHORE_SHOP_BANNER

KRTNK - NNN (prod. Iron Fist)

Interpretace myšlenek je v našem žánru v mnoha případech jednolitá díky chuti napodobovat úspěšná jména, ale najdou se i tací, kteří to dělají v roce 2017 po svém. Někdo je může na sociálních sítích hanit nedostatkem talentu nebo neadekvátnímu zvuku, ale pravdou je, že koukat na vše střízlivým pohledem je někdy těžké i pro nás.

Bratislavský rapper Korytnák vydal v závěru roku svou další desku „Pancierová päsť“, která byla rozhodně posunem v jeho undergroundové kariéře. Nemalý počet návštěvníků na Youtube ho za jeho tvorbu haní, ale pravdou je, že svou posluchačskou základnu má, a na koncertech ji dělá šťastnou.

V tomto případě nám KRTNK nabízí poslední upoutávku ze zmiňované desky, která nese název „NNN“. Přestože se nejedná o technicky brilantně přednesený part, můžeme v něm ocenit výpovědní hodnotu. Autor má bohaté zkušenosti z ulic slovenské metropole a tentokrát svůj odkaz vlepil do rukou producenta, jehož jméno bychom si měli pamatovat jako Iron Fist. O video se postarala BROpicture. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná