Kendrick Lamar - i

Kolem jména Kendrick Lamar bylo zejména v minulém roce tolik rozruchu, že jeho úspěšné album "Good kid, m.A.A.d city" neuniklo snad nikomu. I přesto se Kendrick nedočkal ocenění Grammy za desku roku, když mu vítězné vavříny vyfoukl Macklemore. Alespoň se nemusíme bát, že by na těch vavřínech usnul sám autor. Důkaz? Čtěte níže.

Novinka, kterou Kendrick Lamar posílá, nese prostý název "i" a je singlem z jeho nově připravovaného alba. Svěží hudební podklad si vzal na starosti Rahki. Co se týče chystané desky, její název zatím zůstává zahalen rouškou tajemství. Zatím je jisté jen, že na novém materiálu nebudou, jak autor prohlásil, žádní hosté a vydání se máme dočkat na podzim.

Pokud jde o nový singl, máte před sebou příjemnou skladbu s temperamentně zabarveným instrumentálem a podáním na jedničku. Třešní na dortu je pak jednoduchý ale ne nevkusný refrén. Někdo by mohl kalifornskou hvězdu podezírat z většího příklonu k mainstreamovému publiku, ale čistě subjektivně - výsledku to v tomto případě vůbec nevadí.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná