Joey Bada$$ - Get Paid

Kdo si může dovolit pořádat tour ještě dříve, než mu bylo dvacet let? Joey Bada$$. Kdo si může dovolit pořádat již několikátou tour ještě dříve, než vylezl s vlastním debutem? Joey Bada$$. A kdo si může dovolit oslavit tour novou skladbou dříve, než celé turné vůbec začalo? Samozřejmě. Joey Bada$$.

Teprve devatenáctiletý New Yorčan má za sebou sice již několik zajímavých mixtapů, nicméně když v dubnu loňského roku oznámil své debutové LP "B4.DA.$$", zřejmě sám nečekal, že se práce na prvním sólovém počinu protáhnou až do podzimu letošního roku. Jako poděkování za trpělivost a zároveň pozvánku na nové B4DAMONEYTOUR posílá autor skladbu "Get Paid", kterou produkoval DJ Relly Rell.

Po singlu "Big Dusty" z chystaného alba máme před sebou další porci talentovaného materiálu. Ušmudlaný beat nedělá Joeyho čisté flow ani při nejmenším ostudu. Autor zároveň upozorňuje na nový videoklip, který se chystá již na pozítří.

Album "Joey Bada$$ - B4.DA.$$" bylo dokončeno tento týden a vychází na letos podzim. Konkrétní datum vydání bude brzy zveřejněno.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná