Joe Young ft. Mobb Deep & Big Noyd - What The Thugs Do

 
Příběh Joeyho Younga je zajímavý. Narodil se v New Yorku v roce 1982 a své útlé dětství prožil jen se svým bratrem a matkou. To se změnilo v roce 1985, kdy se jeho matka provdala za pastora a vojáka americké armády. Někdy v té době byl Youngův novopečený otec převelen do Německa, kam se musela posléze úchylit celá rodina.
 
Naštěstí neztratil Tyrone Derryl Clay nic ze svých newyorských kořenů a již delší dobu se může těšit ze spolupráce se zámořskou hiphopovou elitou. V roce 2016 vydal album Invincible Armour, jež zdobí četné množství hostovaček členů Wu-tang Clanu. Pokud vám jeho loňský release unikl, doporučujeme vám to napravit. Letos jsme od Younga dostali také singl Eviction, kde hostoval pro změnu Method Man.
 
Čerstvou nahrávku What the Thugs Do s temnou (byť lehce nevýraznou) produkcí od Dame Grease doplňují sloky newyorského veterána Big Noyda a Mobb Deep. Nebudu tvrdit, že jsem jako dnešní audio příspěvek nevybral tenhle (jinak zapadlý) track kvůli řádkům Mobb Deep. Jejich slok se totiž z bolestných důvodů v budoucnu nejspíš už moc nedočkáme.
 
 
Zdroje: blackouthiphop.com, discogs.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná