Joe Budden ft. Tsu-Surf & Ransom - Nothing Changed

Od posledního alba Joea Buddena "No Love "ost" z roku 2013 už uplynul nějaký ten pátek a pro člena řeznické partičky Slaughterhouse to bylo velmi bouřlivé období. Vedle jeho role v seriálu "Love & Hip hop" vznikly asi největší vášně kolem jeho bývalé přítelkyně, na které se měl Budden dopustit násilného jednání. Nějaký čas pak o něm nebylo příliš slyšet s výjimkou několika hostovaček. Po delší odmlce přišel čas o celé záležitosti promluvit.

Čtyřiatřicetiletý rapper posluchačům nabídne odpověď prostřednictvím nového EP "Some Love Lost", které vyjde 4. listopadu. Než se však nové EP dostane na vaše přehrávače, posílá interpret nový singl s názvem "Nothing Changed", který se paradoxně na nové placce vyskytovat nebude. Je fajn, že alespoň nedostatečná produktivita autora evidentně netrápí.

Ve skladbě se objevují dva hosté - další divoký bouřlivák Tsu-Surf a Ransom, s nímž se dal Joe Budden po nějaké době opět dohromady. Kousavé melancholii, která se nese zvoleným podmazem, nechybí temperament. Samotné sloky pak naznačují, co je hlavním pohonem autorů k takové tvořivosti. Skladba je navíc ke stažení zdarma.

EP "Joe Budden - Some Love Lost" se má dostat ven 4. listopadu a kromě fyzického nosiče bude k objednání samozřejmě i v digitální verzi.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná