Jeru The Damaja ft. Ill Bill - Monopoly (Prod. O.S.T.R.)

 
V dnešní době je třeba umět prodat nápad bez ohledu na to, jestli jde či nejde o zisk. I jako nezávislý interpret musíte u svých releasů přemýšlet nad marketingem, možná ještě víc. Například Cunninlynguists rozkouskovali své letošní LP Rose Azura Njano na tři kratší EP, která postupně servírovali fanouškům. Podobně na to šel Jeru The Damaja.
 
Ten povolal do zbraně veterána polského rapu O.S.T.R. a s jeho pomocí připravil trojici singlů, jež si mohou posluchači stáhnout na jeho stránkách zdarma. Jako první vyšel track Truth Be Told s featuringem od Lil Dapa. Druhou zastávkou byl song Spontaneous ve spolupráci s OC. Nyní posílá Jeru the Damaja třetí a zatím nejsilnější věc Monopoly, kde se jako host objevil Ill Bill.
 
Všechny tři nahrávky s produkcí od O.S.T.R. si můžete poslechnout a stáhnout zdarma na stránkách jeruthedamaja.com. A je vám asi jasné, že účelem celého projektu je vás na tyhle webovky vůbec dostat. Za sebe ale radím - jděte do toho. Pod článkem najdete video ukázky jednotlivých skladeb.
 
 
 
 
Zdroje: blackouthiphop.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná