RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jeff Highest & Czech Strings - Nekorunovaný král

Zdá se, že Ostrava má nakročeno k malé hiphopové renesanci. Není to úplně dávno, co jsme informovali o mladých talentech z partičky True Crew. A v naší schránce nedávno přistálo další poleno do ohně, které posílá tamní Jeff Highest. Ten v současné době pracuje na svém mixtapu "Stále dole" a představuje posluchačům první videosingl.

Ten nese značně sebevědomý název "Nekorunovaný král" a autorovi s ním po produkční stránce vypomohl beatmaker Czech Strings. Již z prvních tónů poznáte, že se tito ostravští interpreti zaměřují na new school a trap, který se v poslední době těší velkému zájmu nejen v Česku. Pokud vás příspěvek Jeffa Highesta zaujal a jste zvědaví na jeho mixtape, můžeme prozradit, že z beatmakerů přijali pozvání například SpecialBeatz nebo HomieBeats a mikrofon obsadí například Mooza nebo DBNBS.

Co se týče samotného vidoklipu, ten po vizuální stránce příliš nevybočuje ze současných tvrůčích standartů. Vyzdvihnout si zaslouží autorova flow a celkem kreativní práce s hlasem. Jelikož však celé video stojí na jediném rapperovi, postrádám trochu větší důvtip, kterým by Jeff Highest skladbu okořenil. Občasné kýčovité fráze trochu znehodnocují výsledný dojem. Uvidíme, jak dopadne samotný mixtape "Stále dole".

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná