Jak dopadl pokus Lipa & Debbi konkurovat jiným rádiovým žánrům?

Podle MF Dnes je Lipo z BPM hned po poprockových A-Banquet nejzajímavějším novým jménem pro rok 2012. Kdo slyšel "Pozdravy z Liberce", ten ví, že umí kousat politicky, nicméně na romantiku, jež nikterak netají ambice být "radio-friendly", patří k největším specialistům jakbysmet, což ostatně potrhl novým video singlem "Ležím v tvé blízkosti".

Refrén spáchala sympatická Debbi, jež kromě hlasu zaujme i stejnou barvou vlasů jako o život běžící Lola a kdybych byl režisér a potřeboval bych obsadit roli "chladné Němky", určitě ji zavolám, protože by to téměř jistě znamenalo jistého Českého Lva.
 
Produkčně se věc přes ODDho a Kenny Rougha dostala až k Martinu Ledvinovi, jenž je podepsán pod skladbami Anety Langerové či Tomáše Kluse a který už měl prsty také ve finálním zvuku "Horizontů" od BPM.
 
"Tohle je čirá snaha bez mindráku oslovit i jiný posluchače a konkurovat jiným rádiovejm žánrům věcí, která stále vyrůstá z hip hopu. V Čechách se až dosud s hip  hopem tímhle způsobem pořádne nepracovalo. Předchozí pokusy jen zbytečně tlačily na pilu," uvedl Lipenzie a doplnil: "Je to o pocitech, který člověk prožívá na konci jednoho vztahu. Poslední část ukazuje, co prožiješ, když pak toho, s kým jsi sdílel to nejitimnější, potkáš po nějaký době. I to je ale život a každej si jdem svojí cestou - tak klip končí," uzavřel člen BPM, o němž už se dokonce píše i v Bravo Girl. O šíři proma jeho jarní sólové premiéry na níž naleznete také dříve zveřejněné písně "Otroci svobody" či "Víc než hudba", bych se tedy nebál.
 

10 alb, na které loni nedal dopustit Lipo z BPM

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná