RUKAHORE_SHOP_BANNER

IronKap & RZA - Why You Lookin At Me? (prod. DJ Skane)

TroubleGang je značkou, která je spojována především s Marpem, ale i zbylí členové mají scéně co nabídnout. Druhou nejvýraznější tváří je bezesporu IronKap, který se v posledních letech prezentoval veřejnosti alby Homecoming a Neony. Tak nějak tušíme, že letos to nebude jen rok jeho týmového kolegy, ale že by i on mohl v druhé polovině roku přihodit další dlouhohrající matroš.

Před několika týdny se nečekaně objevil na singlu od Madskilla „Shinobi“ po boku slovenských stálic Separa a Čis Týho. Nyní je venku další věc, ve které si plní své sny. Jak konkrétně? Uvařil věcičku s členem Wu-Tang Clanu.

„Tohle video pro mě znamená strašně moc. Wu-Tang Clan byl důvod, proč jsem se začal zajímat o rap a zamiloval jsem si celou kulturu. Když jsem v roce 2012 potkal DJe Skanea, rozhodli jsme se, že doděláme tento track. Je to o špatných rozhodnutích, když už hrnec emocí přeteče a pošle vás na šikmou plochu,“ popisuje Kap svou novou věc, na které mu sekunduje RZA. Celé dílo doprovází ilustrovaný klip, o který se postarali Gary Alford a B4H45. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná