Ironkap ft. Marpo, Wohnout - Dokud svítí

Deska „Homecoming“, kterou její autor Ironkap tvořil při svém pobytu v Kanadě, je na pultech od března letošního roku. Starším přírůstkem v rodině Trouble Gang je říjnové Marpovo album „Riot“ a téměr dvouroční projekt Marpa a Wohnouta „352EP“. Tyto skutečnosti dnes nezmiňujeme náhodou.

Label Blakkwood Records totiž připravil speciální nabídku, která by mohla zaujmout nejen členy TG rodiny. Jedná se o Trouble Gang pack, balíček složený právě z desky „Riot“, „Homecoming“ a CD „352EP“. Fanoušky tohoto nápadu směrujeme na Blakk Shop, kde zjistí více.

Vrátíme se zpět k Ironkapovi. V pořadí čtvrtá věc z desky s vlastní vizuální podobou je „Dokud Svítí“, kde byla tato spřízněná duše legendární Wu-tang family podpořena Marpem a Wohnoutem.

Protože o velkolepém říjnovém TG koncertu si šuškají snad už i holuby na střeše, a to možná ani neletěli kolem billboardů s mokrým řvoucím Otou pocákaným lahví sektu, my vás pozveme na jinou parádu.

Už tuto středu 20. srpna dorazí kluci do Hradce Králové, aby se zúčastnili největšího hiphopového svátku ve střední a východní Evropě. Na Hip Hop Kempu vystoupí Trouble Gang od 22:00 do 23:00 v Backspin hangáru v rámci warm upu a je možné, že s jejich pověstí, která má jistě souvislost s Ironkapovými slovy: „Všichni na tebe jen plivou, takže buďto vzdáš se, nebo napíšeš úplně nejsilnější báseň“, může klidně jejich středeční zahřívací show patřit mezi ta nejlepší a nejenergetičtější vystoupení letošního programu. 

Co dodat. Třeba pak "všechny drinky potečou na zem", ale z jiných důvodů, než které má Ironkap v následujících třech minutách na mysli.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná