INNY rap - Pád do ticha

"Já bych podpořil mladý talenty kluci, ale nikde žádný nejsou," říkal Ektor na své sólovce "Topství". Nemá smysl diskutovat, nakolik byla tehdy jeho slova pravdivá, Egoun, Efekt a Mate vědí, že nemá smysl sedět a čekat, ale konat, a tak dali vzniknout pražskému triu INNY rap. Mladá patrička se nyní spojila s Rashidem Fidratovichem Garipovem, který má za sebou již například "Cestu" s Refewem, a společně připravili videoklip s názvem "Pád do ticha".

Je tedy INNY rap vážným uvedením do tvorby nové generace? Možná. Texty nejsou zatím nijak světoborné, ale na druhou stranu se v nich neztrácí jejich jasné poselství. Hlavní pozornost si zaslouží Efektovo podání v první sloce a celkem nenásilný a příjemný refrén. Barvitý, energický, trap beat je slušnou kulisou k nočním záběrům, kterým dominuje hlavní město. Jinými slovy, klube se nám tu naděje, že kluci v budoucnu rozvinou potenciál, který dle momentální kondice mají.

Video pod taktovkou Rashida Garipova má zajímavou atmosféru a je vidět, že jak produkční tým tak samotní aktéři si dokázali se svým nápadem vyhrát. Na první pohled obyčejným záběrům dodává šmrnc různé množství detailů, které podtrhují snahu o jedinečnou stylizaci. A podle masky, která se v klipu tu a tam objeví, bych řekl, že MF Doom má konkurenci.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná