RUKAHORE_SHOP_BANNER

IF feat. Václav Rouček - Nech nás jít

 
Letošní deska "Rap", kterou vydali Pepek s Fattem, se sotva stihla pořádně ohřát v přehrávačích a autoři promují nový materiál videoklipem ke zřejmě nejmajestátnější skladbě tracklistu "Nech nás jít". Pokud jste si stejně jako naše redakce oblíbili starší věc "Díky nám", je tenhle kousek přesně pro vás. Aby ne, když autorem vizuálu je stejně jako v případě první zmíněné písně Paulie Garand
 
Tentokrát se ovšem nepodíváme do Zlína mezi přátele hlavních protagonistů ale do lesů v okolí Liberce a Bedřichova, kam autoři zamířili společně s Václavem Roučkem, jenž oproti svým běžným zvykům nasadil v refrénu smrtící češtinu. "Skladba Nech nás jít je sama o sobě zamračená jako nebe nad Londýnem a je tedy jasné, že ani videoklip nebude zalit láskou a štěstím," stojí v tiskové zprávě. K tomuto záměru by měla v budoucnu přispět i Katarina Bell, jež celé natáčení zvěčnila pomocí svého fotoaparátu a brzy by nám měla naservírovat trochu té podzimní chmury.
 
Nový videoklip berte též jako pozvánku na právě probíhající Boy Wonder + IF Tour, které vyvrcholí 27. října křtem desky "Rap" v Rock Café.
 
 
 
Zdroje: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná