Ice Cube - Everythang's Corrupt

Milovníci West Coast rapu a Gangsta rapu, radujte se! Naprostá legenda, velký zvíře Ice Cube, včera vydala nové album. Ještě, než se k němu dostaneme, pojďme si trochu připomenout, o kom je řeč.

15. června 1969 se v Los Angeles narodil O´Shea Jackson, který si časem nechal legálně změnit jméno na Ice Cube. V roce 1984 založil skupinu C.I.A. (Cru´ in Action), která začala brzy spolupracovat s producentem Dr. Dre. Skupina se v roce 1987 rozpadla a členové si šli svojí cestou. Ice Cube a Dr. Dre brzy vydali EP My Posse, poté se spojili s rapperem Eazy-E a založili skupinu N.W.A. (Niggas With Attitude ), kterou tvořili ještě - MC Ren a DJ Yella. Se skupinou vydal dvě alba N.W.A. and the Posse - 1987 a Straight Outta Compton - 1988, poté skupinu opustil kvůli problémům s kontraktem. Ice Cube vydal jedenáct sólo alb, hrál ve více jak 30-ti filmech, krom zmiňovaných jmen spolupracoval s interprety jako Snoop Dogg, The D.O.C. a spoustu dalších. Milióny prodaných alb, on vymyslel pojem Gangsta rap. Je to herec, hudební producent, scenárista, filmový režisér, filmový producent.

Poslední desku vydal v červnu roku 2015 - Remain Calm. Tři a půl roku není zas taková dlouhá doba, ale v tomto případě je to velký, všichni se těšíme. Začátkem pracovního týdne svět spatřil novinku “That New Funkadelic”. Už s názvu je cejtit, že se bude jednat o funky a mimochodem velmi svěží věc, která bude určitě fungovat na parketu. Nové album se jmenuje Everythang´s Corrupt, obsahuje 16 songů s jediným hostem a to kalifornskou legendou Too Shortem. O produkci se kompletně postaral sám Cube.

Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná