Hypno - Už víš? ft. Myers, El-M, Differ, Kolapz, Horwi

Za těch pár let v epicentru hiphopového dění jsme vypozorovali jeden scénář, který se opakuje a sedí na 99 procent současných rapperů, nebo alespoň těch, kteří se za ně považují. Z fanouška žánru se po osmělení a plácání po ramenou od blízkého okolí stane tvůrce, jenž si řemeslo vyzkouší a dříve či později se zase vrátí do pozice posluchače a konzumenta. Ono období obvykle trvá od jednoho do deseti let - záleží na soudnosti a hroší kůží dotyčného.

Skladba "Už víš?" pochází ze zásob trutnovského beatmakera Hypna, jenž avizoval, že se v ní spojili všichni rappeři z jeho města. Téma reprezentu je staré jako hip hop sám, nicméně když se podá vhodně, nemáme s tím problém. V tomto případě však vokální nevýrazné šedi není zrovna málo a navíc v jednotlivých výkonech pozorujeme stejné výkyvy jako u stařenky "Reprezent" od Divokýho západu, kdy už tehdy byli někteří jedinci na odstřel. 
 
Otázku, jestli si song bude někdo pamatovat i za deset dvanáct let, pokládat nebudeme. Jednu prosbu ovšem připojíme - kluci, přestaňte prosím pořád mluvit o nějakých "haters". Když vás nikdo nezná, je nad slunce jasné, že vás ani nikdo nemůže nenávidět.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná