Ghostface Killah feat. AZ - Blood On The Streets

Navzdory neustále se měnícím časům je kolem členů Wu-Tang Clanu po delší době opět pořádně rušno a fanoušci jistě už dávno zaznamenali nové album skupiny i několik sólových projektů, mezi nimiž nejvíce září nové sólo LP "36 Seasons", které nedávno ohlásil Ghostface Killah. Z něj nyní posílá ven třetí singl a minisampler, který odkrývá největší esa v jeho rukou.

Dvouminutový diktát nese název "Blood In the Streets" a kromě známého protagonisty veteránského rapového komba se jako host objevil AZ. Divokého dirty bubnu se ujal The 45 King. A protože ilustrované doprovodné snímky nejsou zrovna součástí každého hiphopového projektu, sluší se dodat, že pod komiksovou vizualizací nového singlu je Palle Schmidt. I jeho práce dodává projektu jisté charisma a přitom to nejlepší tkví pořád v samotné písni.

Autor taktéž předhodil svým nejvěrnějším několik ukázek, které můžete otestovat v přehrávači níže a udělat si tak o finálním výsledku vlastní představu. Zatím se zdá, že má Ghostface Killah zaděláno na jeden z nejlepších releasů letošního roku. Nová deska zatím nabízí vše, co si posluchač může přát - koncept, myšlenku, ksicht a zatraceně chytlavé singly. Až si musím postesknout, jestli se někdy dočkám "Liquid Swords 2" od GZA.

Album "Ghostface Killah - 36 Seasons" vychází 9. prosince a je v předprodeji u iTunes a Amazon.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná