Gavlyn - Black Cherry Koolaid

 
Původně oldschoolovou Gavlyn zřejmě oslovila současnost. Už její loňské album "Modest Confidence" ohlašovala losangeleská autorka s tím, že bude obsahovat trochu jiný sound a novou flow. Doufáme, že se tak stane i v případě její chystané desky "Make Up For Your Break Up", jež by měla vyjít v listopadu a kromě parťáka Tasoa by se měla zahrnovat i účast Andersona .Paaka a dalších.
 
Z chystaného nosiče nyní Gavlyn posílá první videosingl s názvem "Black Cherry Koolaid", který produkovali Sef One, Lou Koo a Blimes, jenž si vzal na starosti režii. "Napsala jsem tuhle skladbu na základě osobní zkušenosti, kterou jsem měla s týpkem, se kterým jsem randila," vysvětlila Gavlyn pro server massapppeal.com. "Skončilo to tak, že mi řekl, že už holku má, takže jsem napsala píseň pro ženský v podobný situaci, abych jim řekla, že tam venku na ně čeká něco lepšího a neměly by nikdy klesat na mysli nebo se s tím smířit," píše v emailu pro massappeal.com.
 
 
Album "Gavlyn - Make Up For Your Break Up" by mělo vyjít 13. listopadu prostřednictvím nového domácího labelu autorky Peach House.
 
 
Zdroje: massappeal.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná