RUKAHORE_SHOP_BANNER

Fredro Starr - Polo Wars (Prod. The Audible Doctor)

Dvanáctistránková epopej "Made In The Streets LP", která doplnila knihovnu nejhlasitějšího článku kapely Onyx na začátku letošního roku, už má sice svojí premiéru dávno za sebou, Fredro Starr však stále nepřestává překvapovat. Z posledního LP ve spolupráci s Audible Doctorem totiž posílá nové video k pecce "Polo Wars".

Rapper s kořeny jak v New Yorku tak na Jamaice představuje v novém obrazovém materiálu své klidnější já, i když samplovačka pod taktovkou Audible Doctora neubírá výsledku na naléhavosti. Ne, tohle není ten vyřvanej Fredro Starr, kterého jsme měli možnost vidět na letošním Hip Hop Kempu. Toto jsou tři minuty zapáleného přednesu, který činí podmanivým právě jednoduchá a přitom znějící flow.

Záběry, které mapují příkoří života v ulicích, sice nepředstavují nic, co byste ještě neviděli, zdrženlivá atmosféra a Fredrovo zanícení ovšem dodávají výslednému dojmu na autenticitě. Pod produkcí videa je podepsán Oz-Perla Production. Deska "Made In The Streets LP" si tedy své tažení po hiphopové mapě již odkroutila a teď by bylo fajn se opět spojit s bratrancem Stickem Fingazem a pustit se do nového alba Onyx, co říkáte?

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná