Fosco Alma - Hej Almo

Téma nespokojených ofenzivních fanoušků posluchačů se samozřejmě hojně probírá i v rapu, o čemž nás v minulosti přesvědčil například Tafrob se svým "Je třeba zabít Tafroba" nebo Sharlota, jejíž "Perníkovou", za níž ji chválili i členové Kontrafaktu, nemohou někteří jedinci rozdýchat dodnes.
 
Nyní se k této společnosti připojil i Fosco Alma, který se rozhodl vdechnout vizální život songu "Hej Almo!", který má své místo na pár týdnů staré desce "Foscoismus 2". Stejně jako v případě předešlého videa "Zdi", i v aktuálním klipu měl prsty Jakub Stelzer, který dal polovině MAAT příležitost k velkému hereckému vyřádění.
 
"Celkově k songu "Hej Almo" mě inspirovali logicky haters. Je to nekonečnej boj, kterej k rapgame prostě patří a já dostal chuť si z toho udělat prdel. Pro změnu jsem teď na tahu já a rozhodl jsem se vtipně vyobrazit jak si představuju jednotlivý typy lidí, který maj nutkání všechno nesmyslně kritizovat - jen proto, že jsou schovaný za počítačem a jednoduše můžou. Celkově je videoklip unikátně bizarní záležitost a věřim, že pobaví spoustu lidí. Myslím, že jsem v tomhle songu řekl vše, co jsem chtěl říct a tak můžu tuhle kapitolu, s čistým svědomím, snad už nadobro uzavřít. No, ale znáte mě...," nechal si pootevřená vrátka přední člen Blakkwoodu.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná