Fosco Alma - Forever Young ft. Sharlota

"Tuzemský Slim Shady" otevřel téma, kterým už se před ním zabývali kupříkladu Alphaville, Jay-Z, Lil Yachty nebo Bushido a Karel Gott. Ano, jedná se o věčné mládí...
 
Když k vlastnoručně produkovanému songu natáčel klip, na otočku za ním přijeli i rodiče. "Udělali mi neskutečnou radost. To právě jim vděčim za to, že mě vedli k hudbě, i když by je asi ani ve snu nenapadlo, že budu dělat rap, když mě dávali na klavír, flétnu a trumpetu," uvedl na své sociální síti člen MAAT.
 
"Natáčení bylo hodně náročný, protože trvalo téměř 20 hodin, ale každý sme ze sebe dali absolutní maximum," pokračoval kolega Refewa, Renne Danga či Sharloty, s níž si po pár letech od "5 minut" vystřihnul druhou spolupráci.
 
Zatímco první dáma Blakkwood Records vyšvihla zajímavou sloku a jen málo zveřejněných "šestnáctek" měla v průběhu kariéry lepších a poutavějších, na nového Fosca křečovitě chytajícího trendy si již od "Euforie" stále nemůžeme zvyknout. Nebo vás snad jeho zpívanko-říkanky do editujících krabiček baví?

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná