RUKAHORE_SHOP_BANNER

Fosco Alma feat. Jickson - Dokud nás nerozdělí smrt (prod. Ceha)

Skloňované album „Kodex“ není jen prázdným slovem vhozeným do větru. Fosco Alma skutečně na nové desce pracuje a jako důkaz přináší do hry nový singl „Dokud nás nerozdělí smrt“. Jedná se již o čtvrtou ochutnávku, proto se můžeme domnívat, že práce na novém nosiči již spějí do zdárného konce.

V tomto případě se za kameru postavil opět Jakub Stelzer, který se stájí Blakkwood spolupracuje stabilně a lze ho považovat za regulérního člena. Fosco Alma si na zmiňovaný singl pozval dalšího královehradeckého rodáka Jicksona a oba využili hudebního podkladu, který obstaral Ceha.

Z nového vizuálu je možné odtušit lásku ke čtyřkolovým miláčkům, což potvrdil i samotný Fosco Alma. „Miluju auta, je to vášeň, a proto mě baví o nich dělat songy. Není první, ale ani poslední. Jsem rád, že jsme s Jimmym našli společné téma a udělali na moje album společnou věc, protože naposledy jsme spolupracovali někdy v letech 2013. Ve videoklipu máme oba auta, který máme rádi a ceníme je. Závěrem bych chtěl dodat, že ten videoklip je samozřejmě věnovanej všem lidem, který milujou auta až za hrob, ale hlavně tím songem chci uctít památku všech, kterým se auto stalo osudným a jsou už jen v našich srdcích a vzpomínkách,“ dodává jedna z vůdčích tváří stáje Blakkwood.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná