Fosco Alma - Euforie

Ohlédneme-li se přes rameno a koukneme na rok vydání "Kandidátů existence", zjistíme, že Fosco Alma je zde s námi více než dekádu. Za tu dobu se vyprofiloval jako šikovný beatmaker i přesný emcee.
 
Jasně, byť má k nejlepšímu textaři branže stejně daleko jako autor těchto řádků k Pulitzerově ceně, své místo na scéně si našel a fanouškovská základna mu také nechybí, což je třeba respektovat.
 
Společně s příchodem nového video singlu "Euforie" s femme fatale Veronikou Gillie nám bylo připomenuto, že jeho nové album "Kodex" dorazí do oběhu díky Blakkwood Records ve středu 26. září. Přesný čas v tuto chvíli nevíme.
 
"Pohyblivé obrázky" jsou pěkné (až na ty tanečky rappera, které před Drakem nedělal nikdo), ale pokud jde o dojem, něco skřípe a zakládajícímu členovi MAAT dotyčnou polohu ne úplně věříme.
 
Práce na zakázku (v tomto případě s jedním sexshopem) holt nese rizika a nejlépe to vystihl náš kamarád, který sleduje hru skoro stejně tak dlouho jako my: "Reklama, co bys chtěl.Je to hrozný. Jak si celou dobu hraje na hodného a uvedomělého a pak udělá prc*cí track. Zní to jak kdyby prc*l poprvé."
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná