RUKAHORE_SHOP_BANNER

Forsomeone - Čo stalo sa, malo stať sa (prod. Pietro Royalty)

Co vznikne, když oddělíte vokální prvek od prvku 4D? Respektive, pokud si vezmete na paškál čtveřici zpěvaček, které mají za sebou mimo jiné některé společné shows se slovenskou formací 4D? Forsomeone. Betty, Lauren, Ronie a Mishel nejsou jen dalším zapomenutelným "produktem" talentových soutěží. Dívčích r&b či funky skupin je i na Slovensku jako šafránu. Forsomeone nyní představují svůj videoklip ke skladbě "Čo stalo sa, malo stať sa".

 
Celá skladba sází na tradičně svěží noty, které jsou v tomto případě dílem Pietra Royaltyho, Matyia Demka a Tibora Viszlaie. Néměně šťavnatě působí o  vizuál, zpracovaný v sympatickém road movie stylu, jehož režii obstaral první zmiňovaný. Autorkou textu je Ronie
 
Forsomeone zatím na status funkových královen teprve aspirují, svůj postoj k věci však dávají najevo jednoznačně: „Stalo sa to, že sme konečne vydali pesničku, ktorá rozpráva náš príbeh. Text tohto singlu je zameraný na všetko, čo sa nám stalo v živote, či dokopy alebo ako každej z nás v osobnom živote. Všetci vieme, že aj keď zažijeme hocijaký moment nášho života , aj keď zlý, všetko má určitý význam a pre niečo sa to určite stalo,“ vysvětlily autorky prostřednictvím tiskové zprávy.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná