Fantom feat Ralph the Architek,IloHshix,DJ THE IZA - Zurivost z pekla/Fury of hell

Slovenský raper Fantom už několik měsíců piluje své dlouho očekávané sólo album Nosferatu rap. Koncertuje po celé Evropě a jako jeden z mála na CZ/SK scéně získává nejen respekt kolegů za hranicemi, zkušenosti i uznání návštěvníků nespočtu koncertů, které za cca 2 poslední roky odehrál v klubech napříč Evropou a nyní konečně dává okusit nový repertoár i sebejistý a nadstandardní výkon na stagy i českým a slovenským klubům… Regulérní tour po klubech na domácí půdě odstartuje však až po vydání Nosferatu rapu po prázdninách a jako velmi slibnou ochutnávku teď vypouští do světa videoklip ke skladbě Zurivost z pekla /Fury of hell

Singlovka Zuřivost z pekla/Fury of hell Na singapurské Ralph The Architek Fantom narazil, když mu kamarád – raper Diabolic poslal společný track s exotickým featuringem a bylo jasno. Dle Fantomových slov, zareagovala asijská crew ihned a s nadšením a to, že v ní nalezl víc než schopné MC´s i vyzrálého a nedaného mladého beatmakera, byl už jen bonus. 

Singlovka Zuřivost z pekla/Fury of hell má ambice zamířit na vlny hip hop a urban pořadů na rádiích i do hudebnich TV relací. Silný beat od producenta IloHshixe, silné rýmy všech u mikrofonu a skratche Dje The IZA, to vše spojené a tvořící skladbu, o které bude slyšet… Příprava Fantomova CD Nosfertu rapje v konečné fázi a vyjde začátkem letošního podzimu u Nosferatu Records, tak to nezmeškej. Sleduj Fantomovi stránky na facebooku (https://www.facebook.com/FantomNosferatu) a budeš mít vše z první ruky!

Pokud vyrážíš 21. -23. srpna na legendární Hip Hop Kemp, pak si nenech ujít sobotní Fantomovo vystoupení na Chapeau Rouge Freestyle Corner stagy. Právě zde exkluzivně proběhne release skladeb z chystaného debutu. Fantom je jedním s hudebních hostů v rámci CZ/SK Beatmake Battlu producentů. Není náhodou, že jeho show byla zařazena mezi highlighty programu této stage, přesvědč se sám, zda oprávněně!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná