RUKAHORE_SHOP_BANNER

Fantom feat. Busa Pista, NKS - Problem / Nebud blby

Bývalá půlka dnes již neexistujícího uskupení Kruscifix, Fantom bije na poplach svému novému albu Nosferatu rap. Ven posílá dvojklip, na featu Maďarské legendy. Nakazí Nosferatu i tebe?

Jedná se o jednozáběrový dvojklip, co je samo o sobě zajímavý počin.O video se postaral Tybs, točilo se v Maďarsku. Jde o pravý ungergroundový kousek, o čem svědčí i přítomnost legendy Busa Pista a NKS, které můžete znát z featů alba Killakikitt a Snowgoons. Fantóm načína citlivou tému Slovensko-Maďarských vztahů a snaží se pohřbít rozdíly a problémy mezi národy, proto si vybral pro klip kolegy z Maďarska. První část je ve spolupráci s Busa Pista, nese název Problém. Sám Fantóm tvrdí, že politici podporují neznášenlivost, proto je v začátku klipu vzkaz "Fuck all Slovakian and Hungarian politics and mainstream rappers" k mainstreamovým rapperům se pak vyjádří společně s NKS v druhé části klipu, Nebuď blbý.

Vzniká nám tak velice zajímavý a originální dvojklip, Fantóm opět nezklamal a drží si svou pověst jednoho z nejoriginálnějších slovenských emcees. A abychom vás na Nosferatu Rap navnadili ještě víc, vězte, že v přípravě je skladba s hvězdou Duck Down Music, Ruste Juxx-em, kterou Fantóm přislíbil spolu s vydáním alba a to i dalším klipem, na přelomu 2014 a 2015. Aby těch mezinárodních spoluprací nebylo málo, přidává Fantóm ještě jednu skladbu s Ruste Juxxem, která vyjde na Rusteho vlastní dlouhohrajce. V rámci své tour k novému albu jej určitě budete moct vidět i v České Republice, detaily však zatim nejsou známé.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná