EXILE LBL - FakeFame (Prod. Creame)

Čím větší počet, tím lehčí práce v celkovém kontextu. Není nutné tlačit na pilu, vymýšlet dvě až tři sloky a stavět skladbu na jednom jménu, které pod drobnohledem musí obstát, jinak bude čelit kruté kritice. Jako další mnohapočetné těleso je možné registrovat EXILE LBL, které se snaží urvat pár posluchačů na svou stranu.

Jak to celé vzniklo? Daly se jednoduše do kupy dvě tělesa. Nostalgia ve složení Creame, Zelec a ErX spolu s Větší Polovinou, jenž zastupují STN, Carl Johnson a Farmr, si pomalu budují zázemí, pěstují svou vlastní základnu, přestože tvorbou zatím spadají do kategorie běžné druholigové bandy. Podotýkáme, že druhá liga není zase tak špatná, stále mají za sebou divizi nebo okresní přebor.

Po singlech „#AMEN“ a „Je to blízko“ tu máme již třetí společnou věc, která vznikla do hudebního podkladu Creameho, jenž nabídl k dispozici i své studio Exile Music. Za kameru se pak při následné tvorbě obrázkového doprovodu postavil Tomáš Fišer.

Výsledkem je téměř pětiminutový záznam, který obsahem nenabízí nic nového, stejně jako všichni zainteresovaní. Poukazuje se na některé tváře československé scény, které místo rapu zaujmou spíše svou pózou. Potenciál tu v některých tvářích vidět je, ale vsází se na klasické koncepty a postupy. Ukojit poptávku hladového tuzemského publika tímto dílem asi nedokážou, ale jak již bylo zmíněno, stojí za to i nadále sledovat jejich vývoj. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná