Ex bubeník Prago Union se představuje jako beatmaker Gypsyfromthefuture

Ano, ten skromný vousáč, kterého někteří znají pod jménem Bob nebo El Boogie již nějakou dobu nepůsobí v Prago Union Livě Bandu a Champion Sound. Bubnování se ale věnuje stále a pilně pracuje na dalších projektech. Krom živého hraní ale také tvoří beats. Zanedlouho mu u Humble Grooves vychází jeho prvotina a dnes představuje první ochutnávku.

A co od toho můžete čekat?

Dle dnešní ukázky rozhodně nepředpokládejte, jelikož co track, to úplně jiná věc. Pokaždé to je výlet úplně někam jinam. Jednou je to totální free jazz, jednou zase výlet do Detroitu, potřetí něco,  co zní, jak kdyby to hrálo právě show Soulection. Samotné stopy už existují nějaký ten pátek, ale trvalo dlouhou dobu, než se našel někdo, kdo tomu dá ten očekávaný finální zvuk dle představ. Tím byl nakonec člověk říkající si YSTR, což je postavička známá spíše v kruzích různých odnoží taneční muziky jako ambient, mininal atd. Níže tedy první ochutnávka a celý projekt očekávejte v průběhu prosince.

Gypsyfromthefuture se také bude nacházet na sobotním křtu (info zde) Renkova alba Magnificent Desolation, který proběhne v pražském Garage Store (Veverkova 6, Praha 7). Mimo jiné tam také bude Petijee, který má venku čerstvě T.O.F. EP a Nineteez, který do pár dnů vydává další EP.

humblegrooves.com

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná