Eminem, Royce Da 5'9", Danny Brown, Big Sean, Dej Loaf & Trick-Trick - Detroit vs. Everybody

Současný Detroit stojí ve stínu svého obrazu z první poloviny dvacátého století. Alespoň z hlediska míry zločinnosti, nezaměstnanosti a dalších problémů, se kterými se potýká zruinovaný rozpočet kdysi rozvíjejícího se města. Pokud jde o rap, je situace přesně opačná - Detroit je domovem mnoha vynikajících rapperů jako Eminem, jeho kolega z dua Bad Meets Evil Royce Da 5'9", Big Sean a v posledních letech stále hlasitější naděje jménem Danny Brown.

A proč zmiňujeme konkrétně tyto? Výše zmíněná banda se sešla u podkladu, který dodal jediný "přespolní" hráč z Massachusetts a není jím nikdo jiný než Statik Selektah. Výsledek dostal epický název "Detroit vs. Everybody" a celá věc vznikla jako další ze skladeb k blížící se kompilaci "SHADYXV". Kromě Eminema, Royce, Big Seana a Dannyho Browna uslyšíte v nahrávce také zpěv v podání Dej Loaf a celé kombo uzavírá Trick-Trick.

K celé kompilaci shrnující tvorbu kontroverzní legendy již vznikla i skladba v podání Slaughterhouse a DJe Premiera a není pochyb, že dvojalbum si i přes svůj kompilační rozměr ještě nezavírá vrata pro další singly. Pokud jde o kvalitu slok, Royce Da 5'9" navnadí skvělým úvodem, vrcholný moment si ale připisuje samotný Slim Shady, který nasadí celé písni korunu ve druhé sloce. Nemohu si pomoc. Jako bych slyšel zase jeho přízvuk podobný tomu z patnáct let starého "Slim Shady LP". A to je dobře!

Kompliace "Eminem - SHADYXV" vychází 24. listopadu a bude k získání na snad všech myslitelných platformách.A komu nestačila tahle nálož, vezme jistě za vděk sedmiminutovým freestylem, který Eminem vysekal do jednoho velmi ratitního a náročného instrumentálu.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná