RUKAHORE_SHOP_BANNER

EL NINO - Profil (prod. Jeso)

EL NINO se postupně probouzí ze zimního spánku a po spolupráci s Michajlovem v pecce Hypnóza, je dnes zpět se sólovou tvorbou. Jak je mu typické, na sociální a aktuální téma

Na téma internet se dá polemizovat donekonečna. Jako vše kolem, je potřeba jej užívat s mírou. Třeba ke čtení článků na našem webu. Internetové profily, tuny sociálních sítí od Facebook, přes Twitter až po retardovaný Snapchat. Lidé odhalují méně nebo více ze svého soukromí, životního stylu, nebo vlastního těla. Co však, když někdo začne ztrácet pojítko s realitou a jeho internetový profil se začne stávat více důležitým než reálné okolí? A co když ten někdo je váš partner? I o tomhle filozofuje mikulovský raper ve své novince. 


Textový obsah je dobře promyšlený i podaný, avšak El Ninovy zpívané refrény nikdy nefungovali a fungovat nebudou. Je škoda, že při evidentním dostatku peněz nedošlo k použití externího vokalisty nebo vokalistky, který by pravděpodobně odvedl lepší práci v rámci zpěvu.
Klip točen na zámku Lednice dobře dokresluje dění skladby a je nutno ocenit kvalitní práci kamery a střihu z dílny Aspect Videography.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná