Egoun & 1drak - Honey (prod. Mate)

Matička stověžatá ohlašuje nový materiál k poslechu. Mají ho na svědomí Egoun a 1Drak ze stáje Innysound. Osm stop vyšlo pod názvem „Honey EP“ patnáctého zářijového dne a dostupné je na všech streamovacích platformách. Dáte šanci této mladé krvi, která kráčí ve šlépějích svých slavnějších krajanů a nabízí tuzemskému publiku svěží newschoolový vzduch?

Všichni umělci zainteresovaní v tomto artiklu se znají již z minulosti a pojí je i hudební historie. Projekt je tedy jen vygradováním jejich společných názorů na věc. Výsledek tak vybočuje směrem, kterým se prezentoval INNY rap. Přestože možná drtivá většina posluchačů tuto značku doposud nezná, svou fanouškovskou základnu si již kluci vypěstovali a dá se říct, že každým dalším singlem roste.

„V Honey  EP jsme se pokusili spojit styl hudby, kterej jsme do tý doby prezentovali, ale s nádechem novějšího zvuku, tzn. I autotune a další vychytávky, který už snad dnes všichni znaj,“ líčí autor monopolu na bubnech Mate. Redakce Bbarak.cz z přiložené ukázky cítí, že se kluci inspirovali vlivy, které jsou hojně využívané na západ a pronikají už i do naší malé republiky. Zda má tento release dostatečné lokty, ukáže jen čas.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná