DTonate - This Time It's For Real ft. Martin Svátek

Dtonate je symbol nevyzpytatelnosti. Jeho beaty patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co na východ od Detroitu vzniká, nicméně producentské sólo desce se tento olomoucký kapr vyhýbal, jak to jen šlo. Každopádně i DTonateovy dny jsou sečteny a z jeho domácí stanice přichází zprávy a slyšitelné důkazy o tom, že se deska připravuje.

Vpilotním singlu se postavil za mikrofon jeden z předních českých soulových zpěváků – Martin Svátek. Ten se v beatu neztratil, svoje party nazpíval královsky a DTonateovi je tak rovnocenným partnerem, stejně jako ostatní hosté, kterých bude na chystané desce celá řada. Posluchači, kteří se těší především na rappery budou možná zklamaní jejich malých počtem, ale i s tím je třeba počítat. Na albu bude tedy hlavní prostor věnovaný neo soulu a RnB, samozřejmě se zárukou toho, že jak zpívající, tak i rapující hosté zde podají své životní výkony.

Singl se nahrával u Lukáše Marečka ve studiu Funklab. Při tvorbě asistovali také trumpetista Jan Přibil a majitel studia Mareček, který dohrál kytaru a rhodesy. Wordcuty a celkový mix si pohlídal DTonate osobně. O finální mastering se postaral ve svém studiu Jazzy.

Prozatím bezejmenné album vyjde v průběhu roku 2014 u Ty Nikdy Records. 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná