Don Čičo, KajO, L.U.G.E.R. - Uprimnosť (prod. Creame)

Upřímnost, věc, která chybí dnešní době jako soudnost mladým holkám, je téma, kterého se ve svém tracku zhostili Don Čičo, KajO a L.U.G.E.R., a to na songu, který patří do dlouho připravovaného alba "Odraz" nadaného producenta Creame-a. K této věci nám řekl sám Creame: ,,Zdá se, že věci se v poslední době daly opět do chodu a během 2 měsíců se tak po věci s Radikalem "Navždy Ulica", official piano remixu na "Nezabudam" od Čiča a Kaliho a věci s Martinem Svátkem a Martelem - Mama, dočkáváme čtvrtého singlu z tohoto nosiče. "

A pokud nevíte, zda se je na co těšit, tak vězte, že na chystaném Creamově albu se objeví jména, jako Nironic, Vladis, Bacil, Layla, Supa, Delik, Mono, Orion, Kali, Kali Records, Radikal, Niečo Iné, Spor, Trikolora, Suvereno, Gefix, Martel, Martin Svátek a zřejmě i Strapo a Rest. Zvuk si vezme na starost mág Ondra Žatkuliak.

Osobně se mi track líbí, i když k trapu vžycky přistupuju lehce se skepsí, protože to u nás ještě pořád málo kdo ovládá. Tady ale s klidem užívám pohodově plynoucí song a s očekáváním vzhlížím k "Odrazu" a čekám, co přinese.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná