DJ Wich - Random

 
Red Bull ví, jak chytře budovat svůj brand. Super. A co to tedy znamená pro naše uši? Kromě toho, že provařená značka energetických nápojů vyžene na jednu stage dobře znějící jména jako Paulie Garand & Kenny Rough, Indy & Wich + LA4 a Champion Sound, mají posluchači možnost ovlivnit, do kterých měst Red Bull Tour Bus koncem června zamíří. Ve hře je Brno, České Budějovice, Jihlava, Kroměříž, Liberec, Olomouc a Ústí nad Labem, přičemž fanoušci mohou o své místo na mapě bojovat prostřednictvím hlasování na stránkách nápoje Red Bull do konce dubna.
 
Můžu ale zopakovat otázku - co to znamená pro naše uši? Odpověď se naštěstí větví dál. Začátek hlasování totiž oslovení interpreti doprovodili i několika novinkami. Garandova čerstvá vizuální exhibice aka "obchodní dům, eskalátor show" v podobě světácky laděného videoklipu ke skladbě Satori z desky Boomerang si momentálně užívá svou premiéru na oficiálních stránkách nápoje Red Bull. 
 
DJ Wich přiklusal s instrumentálním kouskem Random, jehož nálada je stejně osvěžující jako doprovodná fotografie z aparátu Petra Hricka. Komu lezlo na nervy trapové tempo starších instrumentálů jako Burn či Superfuture, uvítá, že v novém singlu láme Máňa krky opět v tradičním rytmu. Hravé party pojetí nástrojů však zůstává a nedivil bych se, kdyby na zvoleném soundu stál i zvuk prosincové desky Veni Vidi Wich.
 
 
Zdroje: redbull.com, youtube.com, facebook.com, zdroj obrázku: dj wich FB fanpage

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná