DJ Fatte - Gril styl ft. Tomba Bomba, Yoga Spank a Johny Boss

Věděli jste, že zatímco Rytmus vyzval Marpa v boxu, Dj Fatte si to chce s někdejším bubeníkem Chinaski rozdat v klání na bicích? Jak vidno z doprovodné fotografie, představitel Ty Nikdy už poctivě trénuje i během horkého léta a nechce ponechat nic náhodě.
 
Ne, sranda. Náš oblíbený beatmaker z kraje, kde se místo "odkud" říká "z kama", v současnosti v pracovním nasazení celé dny rozhodně netráví a důkaz podává i jeho nejnovější video singl "Gril styl".
 
Ten na první pohled působí jako jeden z mnoha letních hitů, ve kterých se fanoušek pravidelně dozvídá, jak tráví prázdniny jeho oblíbený interpret a při tom všem dostává naservírovány všechny sezonní radovánky ve třech minutách.
 
Óda na kult těla, která je nám všemi novodobými motivátory předkládána na Instagramu a dalších sociálních sítích dennodenně, se ale tentokráte nekoná.
 
Postarali se o to jak sám Fatte, tak jeho oblíbenci z poslední doby Zdeněk Polreich Tomba Bomba, Yoga Spank a Johny Boss. Poslední z nich bude mít na svém projektu beaty jen a pouze od něj.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná